پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر استهبان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر استهبان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر استهبان ، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر در پیامی، هفته نیروی انتظامی را به سبزپوشان و جهادگران عرصه نظم و امنیت تبریک گفتند.

متن پیام به این شرح است:

بدون شک بخش عظیمی از امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران منبعث از تلاش‌های بی‌وقفه ، و بی‌دریغ رشادت‌های بزرگ مردان نیروی انتظامی است که خاضعانه ، جان بر کف اخلاص نهاده از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت کرده و اخلاق مداری، دینداری و قانونگرایی را سرلوحه اقدامات خود قرار داده اند.
هفته نیروی انتظامی را خدمت همه عزیزان خاصه جناب سرهنگ اکبرپور فرماندهی محترم شهرستان وپرسنل محترم تبریک عرض نموده واین هفته فرصت مغتنمی است برای تجلیل ازاین بزرگ مردان جان بر کف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی وقفه آنان زمیـنه ساز استقرار و سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است. لذا از فرصت استفاده نموده ؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و ایثـارگران نـاجا، هفـته نیروی انتظامی را خدمت کلیه عزیزان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ،بخصوص فرماندهی انتظامی شهرستان استهبان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
امیدواریم به فضل پروردگار قادر متعال بیش از پیش در حفظ، تامین و ارتقاء دو نعمت بزرگ الهی یعنی سلامت و امنیت کوشا باشید. از درگاه خداوند منان توفیق روزافزون شما در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سایه منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای ( مد ظله العالی ) خواهان و خواستاریم.

عبدالرحمان جوکار – شهردار استهبان

محمدحسن بااشتیاق – رئیس شورای اسلامی شهر استهبان