پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر استهبان بمناسبت روز اصناف

اصناف در تمامی مراحل انقلاب همراه با اقشار مختلف مردم سختی‌های مسیر توسعه را پیموده و با تداوم حضور خود همواره موجب موفقیت‌های بیشماری در کشور بوده‌اند.
بدون شک نقش بی بدیل اصناف بر کسی پوشیده نیست، این تشکل مردمی نقش موثر و تأثیرگذاری در شهرستان استهبان داشته و دارد، اصناف به عنوان بزرگترین بخش اقتصادی شهر فعالیت می‌کند و با یک برنامه ریزی اصولی و مدون، از پتانسیل عظیم آن می‌توان برای بهبود فضای کسب و کار و توسعه و پیشرفت شهرستان استهبان استفاده بهینه نمود.
نام‌گذاری روز اصناف در تقویم، خود گویای اهمیت و جایگاه این قشر بزرگ از جامعه در رشد و بالندگی کشور است و فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش‌های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی است.
اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصناف و تبریک روز ملی اصناف به جامعه خدمتگزار اصناف و کسبه شهرستان استهبان، از تلاشها و خدمات وافر این قشر تلاشگر در راستای کمک به تولید و رشد اقتصادی ایران بزرگ تشکر و قدردانی نموده و امیدواریم در راستای خدمتگذاری به آحاد جامعه و اعتلای ایران اسلامی پیروز و سربلند باشیم.

عبدالرحمان جوکار- محمدحسن بااشتیاق