پیام تبریک شهردار استهبان به مناسبت فرا رسیدن نهم اردیبهشت روز شوراها

پیام تبریک شهردار استهبان به مناسبت فرا رسیدن نهم اردیبهشت روز شوراها

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر استهبان ؛ همزمان با فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه روز شوراها مهندس جوکار شهردار استهبان با صدور پیامی این روز را تبریک گفت.

وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَیْنَهُمْ
شوراها از مظاهر مشارکت مردمى و براى تسهیل امور مردم است.

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نام گذاری شده است که این نامگذاری فرصتی است مناسب تا تلاش شبانه روزی اعضاء محترم شوراهای اسلامی شهر و روستاها را صمیمانه گرامی داشته و برای این تلاشگران عرصه های اجتماعی و مردمی از درگاه نورافشان احدیت طلب توفیق و بهروزی نماییم.
بی شک شوراها بی واسطه ترین حلقه ارتباطی مردم، با حاکمیت و نماد تجلی خرد جمعی هستند. نهادی که مشورت را یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم گیری می داند و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و فضایی که در آن زندگی می کنند، دو چندان گردید تا از قبل آن جامعه به سوی کمال سوق داده شود و هر روز بیش از گذشته شاهد بالندگی همه جانبه شهر باشیم.
اینجانب این روز با شکوه را به همه‌ی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها به‌ ویژه به اعضای محترم شورای اسلامی شهر استهبان که با وظیفه‌ شناسی، همدلی و همزبانی در حل مشکلات شهر تلاش می‌نمایند و با امانت وکفایت برای نیل به جامعه‌ی شهروند مدار خالصانه کوشش می‌نمایند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

عبدالرحمان جوکار – شهردار استهبان