مراسم تجلیل از کارگران شهرداری استهبان

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر استهبان،  به مناسبت روز جهانی کار و کارگر مراسم تجلیل از کارگران شهرداری استهبان با حضور جناب شهردار، اعضای محترم شورای اسلامی شهر، فرمانده محترم راهور، رئیس اداره کار و تعاون، رئیس محترم آبفا ، رئیس حوزه مقاومت بسیج کارگری ، مسئولین محترم اداره و جمعی از کارگران زحمتکش در سالن بعثت شهرداری برگزار گردید.

مهندس جوکار در ابتدای جلسه ضمن تبریک و گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر سخنان خود را با فرمایش امام خمینی (ره) که هر روز روز کارگر است و اختصاص یک روز به کارگران شاید به لحاظ تشریفات و تعظیم باشد و الا هر روز روز کارگر است آغاز کرد.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از کارگران زحمتکش شهرداری اظهار داشت: سنگینی وظایف و مسئولیت‌های مدیریت شهری بر دوش کارگران شهرداری است و در سایه زحمات این عزیزان است که عمران و آبادانی و تمیزی و پاکیزگی مهمان شهرها می‌شود و همچنین کار و تلاش تک تک شما کارگران در توسعه شهر و کسب رضایت شهروندان نقش به‌سزایی داشته و با یاری و همراهی شما می‌توانیم به اهداف عالیه و مد نظر شهرداری که همان رضایت شهروندان است، دست بیابیم.

گفتنی است در این مراسم از مهندس جوکار به پاس تکریم کارکنان زحمتکش شهرداری توسط اعضای محترم شورای اسلامی شهر تقدیر  و تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است در این مراسم با اجرای برنامه های متنوعی اجرای سرود توسط مدرسه آتیه ، اهدای لوح تقدیر و تندیس به کارگران نمونه و همچنین اهدای جوایز مسابقه نشر خوبی ها که به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید رضائی نژاد شهرداری و حوزه بسیج کارگری سپاه برگزار شد و در نهایت با صرف نهار به پرسنل مخدوم شهرداری به پایان رسید.